Profesijos mokytojų technologinių kompetencijų tobulinimas

Lietuvos inovatyvių profesinio rengimo įstaigų asociacija vykdo projektą „Profesijos mokytojų technologinių kompetencijų tobulinimas“ (Nr. 09.4.2-ESFA-K-714-01-0002).

Kovo 25-29 d. jau antrąją savaitę (pirmoji vyko kovo 4-8 d.) vyko higieninės kosmetikos kosmetiko ir socialinio darbuotojo padėjėjo/ slaugytojo padėjėjo mokymo programų profesijos mokytojų tobulinimasis.

Kosmetikos mokytojos iš Panevėžio profesinio rengimo centro, Šiaulių profesinio rengimo centro, Alytaus profesinio rengimo centro, Jonavos politechnikos mokyklos dalyvavo mokymuose tema „Aparatinės veido ir kūno priežiūros procedūros“. Mokymų metu profesiniai įgūdžiai buvo tobulinti „Oda“ klinikoje ir Karaliaus Mindaugo PMC grožio ir susijusių paslaugų sektoriniame praktinio mokymo centre „Modus“. Kosmetologijos specialistai dalinosi patirtimi ir vedė praktinius užsiėmimus apie ultragarso ir radio bangų pritaikymą kosmetologijoje, cheminius pilingus, krioterapijos ir jonizacijos procedūras ir kt.

Socialinio darbuotojo padėjėjo/ slaugytojo padėjėjo mokytojos iš Biržų technologijų ir verslo mokymo centro, Daugų technologijos ir verslo mokyklos, Marijampolės profesinio rengimo centro, Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centro, Kauno statybos ir paslaugų mokymo centro, Šiaulių profesinio rengimo centro dalyvavo mokymuose tema „Konfliktų sprendimo būdai“. Mokymų metu ne tik tobulinti profesiniai įgūdžiai, bet ir vizito metu susipažinta su Kauno slaugos ligoninės teikiamomis paslaugomis.

Vykdomu projektu siekiama, kad mokytojų technologinės kompetencijos būtų šiuolaikiškos ir atitiktų technologijų lygį. Siekiama sudaryti palankias sąlygas kirpėjo, kosmetiko, masažuotojo, socialinio darbuotojo padėjėjo ir slaugytojo padėjėjo profesijos mokytojams tobulėti bei įgyti naujas žinias, atsižvelgiant į nuolatinę technologijų plėtrą bei atsinaujinusias profesinio mokymo įstaigų technologines bazes.